• Ofis: Türkiye / istanbul
image

HAKKIMIZDA

Modern dış ticaret anlayışını şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstelenerek dış ticarette daha iyi bir hizmetin standartlarını oluşturmak için çalışan Asitan 1988 yılından beri hizmet vermektedir.

Ticaret hayatında otuz yılı aşan tecrübemizin, uluslararası bilgi ve birikimimizin yanında sahip çıktığımız gelenekler, inandığımız değerler bizleri bugünlere taşıdı ve Türkiye’nin en saygın ve güvenilir gümrük müşavirliği şirketlerinden biri olmamızı sağladı.

Değişen ve gelişen dünya şartları karşısında, herkes için daha kaliteli hizmet sunabilmek ve değişime ayak uydurmak her zaman önceliğimiz oldu. Bu yöndeki çabamızın özveriyle devam etmesi; bugüne kadarki başarılarımızın gelecekte de devam edeceğine dair önemli bir ipucudur. Bununla birlikte çalışmalarımıza; temel değerlerimizden taviz vermeden devam ederek sürdürülebilir büyümemizi korumak istiyoruz.

Müşterilerimize her zaman fayda sağlamak, işlerini hızlı ve sorunsuzca yapmak için çalıştık, çalışıyoruz. Verdiğimiz her sözün arkasında durabilmemiz bizleri başarılı kılıyor. Bu da güncel mevzuatı anbean takip eden, hızlı ve farklı çözümler üreten, teknolojiyi etkin kullanan ve işine sahip çıkan çalışanlarımız sayesinde oluyor.

Gümrük müşavirliğinin yanı sıra dış ticaretin tüm etkenlerinde, lojistiğin tüm detaylarında en doğru işleri yapabilmeniz, en iyi hizmeti, en iyi fiyata alabilmeniz için sizin adınıza alternatif çözümler yaratıyoruz.

İşimizi en iyi şekilde yapıyoruz ancak bu bizim için yeterli değildir. Doğaya, çevreye ve bizimle birlikte bu dünyayı paylaşan tüm dostlarımıza faydalı olabilmek ve onları koruyabilmek de bizim kendimize verdiğimiz zorunlu görevimizdir.

Siz değerli müşterilerimizin bize olan güveniyle, büyümemize devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız güç ve azimle, her zaman ve daima başarıya odaklanmak ilk hedefimiz olacaktır. Artı değer yaratmak, iş stratejimizin temel prensibi ve bir şirket olarak toplam başarımızın esasıdır.

Tecrübe

Verimlilik

Ulaşabilirlik